Лятото и тичащите по плажа деца винаги ни карат да се

...
Лятото и тичащите по плажа деца винаги ни карат да се
Коментари Харесай

Какво става днес с децата актьори от любимите български филми?

Лятото и тичащите по плажа деца постоянно ни карат да се сетим за един от обичаните на дребни и огромни български филми - " С деца на море ".

Тази година споменът за кино лентата, сниман в действителност много преди да се родя, ме накара да се замисля какво в действителност се случва през днешния ден с дребните артисти, останали в съзнанието ни вечно като деца.
 Блясък, който остава - новото ни обичано червило ROUGE DIOR LACQUER Edna предлага Блясък, който остава - новото ни обичано червило ROUGE DIOR LACQUER


  Къде са през днешния ден Митко от " Куче в чекмедже ", Пипси от " С деца на море " или пък Марко от " Изпити късно "?

Може да сме гледали тези филми десетки пъти, само че някакси те в никакъв случай не се провалят в задачата да ни забавляват и умиляват. 

Днес взехме решение да ви покажем какво се случва през днешния ден с децата артисти от три незабравими български ленти, които можете да гледате още веднъж това лято. Ето ги и тях:
 Какво става през днешния ден с децата артисти от обичаните български филми?  Какво става през днешния ден с децата артисти от обичаните български филми?  Какво става през днешния ден с децата артисти от обичаните български филми?  Какво става през днешния ден с децата артисти от обичаните български филми?
Източник: edna.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР